| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Model | SK-7778 |
| Material | Stainless Steel 304 + Stainless Steel 201 + PP lid |
| Size | 6.2*16cm |
| Weight | 306g |
| Body | Rubber paint |
| Capacity | 16OZ |
| Thermal Insulation Performance | Keep Warm/Keep Cold |
| Specificities | double wall, vacuum insulated, Top rack, dishwasher safe |
| Carton Size | 59.5*47.5*16.5cm |
| MOQ | 3000pcs |
| Package Size | 25pcs 56*45*15.5cm |