| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Model | ZXP1022-C |
| Material | Stainless Steel 304 + Stainless Steel 201 + PP lid |
| Size | 7.5*10*26.4cm |
| Weight | 328g |
| Body | Rubber paint |
| Capacity | 1400ml |
| Thermal Insulation Performance | Keep Warm/Keep Cold |
| Specificities | double wall, vacuum insulated, Top rack, dishwasher safe |
| Carton Size | 42*42*28cm |
| MOQ | 1000pcs |
| Package Size | 16pcs 42x42x27cm 8/10kgs |