| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Model | VJA05-E |
| Material | 304 stainless steel + 201 stainless steel + Bamboo |
| Lid Material | PP |
| Capacity | 550ml |
| Thermal Insulation Performance | Keep Warm/Keep Cold |
| Specificities | double wall, vacuum insulated, Top rack, dishwasher safe |
| Carton Size | 42*42*28cm |
| MOQ | 50pcs |
| Package | opp bag+white box |
| Carton size | 40*40*52cm 50PCS/CTN |
| Gross Weight/Net Weight | 21/22kgs |