| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Model | YZ1015-A |
| Material | 304 stainless steel + 201 stainless steel |
| Lid Material | Tritan |
| Capacity | 500ml |
| Body | Powder coating |
| Thermal insulation performance | Keep Hot 8 hours/ Cold 16 hours |
| Specificities | double wall, vacuum insulated, Top rack, dishwasher safe |
| Size | 7.5x21.5cm |
| Weight | about 311.5g |
| Package | opp bag+White Box |
| LOGO | Customized Logo Acceptable |
| Color | Customized Color Acceptable |