| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Product Name | 500ml/600ml BPA free Sports Plastic Water Bottle Leakproof Frosted Fitness Sports Water Bottle with handle |
| Boiling Water | Applicable |
| Season | All-Season |
| Material | Tritan/petg/PC |
| Place of Origin | Zhejiang,China |
| Color | Customized Color Acceptable |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Capacity | 500ml/600ml |
| Packing | Custom Packing Acceptable |
| Size | 7*8*19.1CM 17oz/ 7*8*21.8CM |
| Weight | 123.5g/139.2g |
| MOQ | 1000PCS |
| Payment | T/T L/C D/P D/A Western Union |