| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Product Name | 400ml Green Recycled BPA Free Tritan School Children Durable Plastic Water Bottle |
| Boiling Water | Applicable |
| Season | All-Season |
| Material | Tritan/petg/PC |
| Place of Origin | Zhejiang,China |
| Color | Customized Color Acceptable |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Packing | Custom Packing Acceptable |
| Size | 6.3*7.4*16.9cm |
| Weight | 130g |
| MOQ | 1000PCS |
| Payment | T/T L/C D/P D/A Western Union |