| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Product name | 40oz Ice cup |
| Model | VJA01-D |
| Material | Bottle Body:304 stainless steel inner 201 stainless steel outter Lid:PP |
| Body | Paint printing |
| Package | opp bag + white box |
| MOQ | 100pcs |
| Size | 40oz |
| Weight | 530g |
| Thermal Insulation Performance | Keep Warm/Keep Cold |
| Specificities | double wall, vacuum insulated, Top rack, dishwasher safe |
| Carton size | 78x57x29.5cm/ 25 PCS/CTN |
| G.W./N.W | 15/16 KGS |