| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Product name | 30oz Tumbler |
| Model | VJA03-A |
| Material | Bottle Body:304 stainless steel inner 201 stainless steel outter LID:PP |
| Package | opp bag + white box |
| MOQ | 50 Pcs |
| Size | 10.1x7x20cm |
| Thermal Insulation Performance | Keep Warm/Keep Cold |
| Specificities | double wall, vacuum insulated, Top rack, dishwasher safe |
| Carton size | 54x54x23cm/ 25 PCS/CTN |
| G.W./N.W | 10/12KG |