| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Product name | 20oz Tumbler |
| Model | VJA04-D |
| Material | Bottle Body:304 stainless steel + 201 stainless steel + Bamboo LID:PP |
| Package | opp bag + white box |
| MOQ | 50 Pcs |
| Size | 8.8x7.3x18.5cm |
| Weight | 325g |
| Thermal Insulation Performance | Keep Warm/Keep Cold |
| Specificities | double wall, vacuum insulated, Top rack, dishwasher safe |
| Carton size | 56*47*21cm/ 30 PCS/CTN |
| G.W./N.W | 11.8/12.8kgs |