| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Product name | 20oz Tumbler |
| Model | VJA02-C |
| Material | Bottle Body:304 stainless steel inner 201 stainless steel outter LID:PP |
| Body | Paint printing |
| Package | opp bag + white box |
| MOQ | 50 Pcs |
| Size | 7.3*17.5cm |
| Weight | about 320g |
| Thermal Insulation Performance | Keep Warm/Keep Cold |
| Specificities | double wall, vacuum insulated, Top rack, dishwasher safe |
| Carton size | 49x49x20cm/ 25 PCS/CTN |
| G.W./N.W | 7/9 KGS |