| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Product name | 12oz Tumbler |
| Model | VJ1146-A |
| Material | 304 stainless steel inner 201 stainless steel outter |
| Body | Paint Transfer |
| MOQ | 2 Pcs |
| Size | 8*6*11.5cm |
| Weight | about 200g |
| Thermal Insulation Performance | Keep Drink Hot 8 Hours, Keep Cold 16 Hours |
| Specificities | double wall, vacuum insulated, Top rack, dishwasher safe |
| Carton size | 49x49x27cm/50pcs |
| G.W./N.W | 15/14KG |