| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Model | ZXP1023-A3 |
| Material | 304 stainless steel + 201 stainless steel |
| Lid Material | PP |
| Size | 7.5*18.5cm |
| Capacity | 350ml 12oz |
| Thermal Insulation Performance | Keep Warm/Keep Cold |
| Specificities | double wall, vacuum insulated, Top rack, dishwasher safe |
| MOQ | 1000pcs |
| Package | opp bag+white box |
| Carton size | 42*42*21cm 25PCS/CTN |
| Gross Weight/Net Weight | 6/7kgs |