| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Model | SK-VJ1136 |
| Material | 304 stainless steel + 201 stainless steel |
| Size | 7*27cm |
| Capacity | 500ml 16oz |
| Thermal Insulation Performance | Keep Warm/Keep Cold |
| Specificities | double wall, vacuum insulated, Top rack, dishwasher safe |
| MOQ | 1000pcs |
| Package | opp bag+white box |
| Carton size | 50pcs / 77*39.5*29.5cm |
| Gross Weight/Net Weight | 18/17KG |
content is empty!