| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Model | SK-102 |
| Material | 304 stainless steel + 201 stainless steel |
| Lid Material | PP |
| Size | 7.1*8.2*24cm |
| Capacity | 750ml 25oz |
| Thermal Insulation Performance | Keep Warm/Keep Cold |
| Specificities | double wall, vacuum insulated, Top rack, dishwasher safe |
| MOQ | 1000pcs |
| Package | white box |
| Carton size | 51*51*26cm (20PCS) |
| Gross Weight/Net Weight | 9.6/8.6kgs |
content is empty!