| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Bottle name | 30oz sport water bottle |
| bottle capacity | 1000ml |
| MOQ: | 1000pcs |
| logo printing: | UV/Heat Transfer/Silk Screen printing |
| style | rubber coating body |
| Materail | Tritan/ PC/ PETG |
| Packaging | OPP bag/color box |
| Carton | 50pcs/carton,45*45*60cm |
4. Agent designated by client: please tell us the contact detail of your shipping agent and we will arrange to deliver the item